ROZDAJEMY KSIĄŻKI

ROZDAJEMY KSIĄŻKI

W okresie przeprowadzki część książek dajemy w prezencie. Są one wystawione przed sklepem „ABC”, który jest naszym sąsiadem, w holu kina „Mikro” (jako część stałej oferty book-crossingowej) oraz na klatce schodowej budynku Lea 5a.

Kłopotliwa przeprowadzka powoduje że część książek w pudłach chwilowo znajduje się na klatce schodowej. Te które nie są oznaczone jako prezenty mogą Państwo przeglądać i uprzejmie prosimy o stawianie nam pytań ile kosztują.

Równolegle z przeprowadzką uruchamiamy wpisywanie książek na naszą stronę internetową na której obecnie jesteście i zachęcamy do sprawdzania co nowego się tam pojawiło.

Jednocześnie serdecznie zachęcamy do mailowych zapytań o poszukiwane przez Państwa książki. Gdy tylko będzie taka możliwość powiadomimy o możliwości zakupu.

Fundacja działa już dwa lata. Do tej pory nie było warunków, żeby spisywać książki znajdujące się w naszym posiadaniu. Pragniemy podkreślić, że jest ich około 15 000. Mamy również w dużych ilościach płyty winylowe oraz unikalne stare programy teatralne, a także katalogi z wystaw plastycznych.

Przypominamy, że głównym celem statutowym Fundacji jest ratowanie książek; zatem jeżeli ktokolwiek chce nam ofiarować książki w prezencie przyjmujemy wszystko (książki, czasopisma, płyty, nuty i inne przedmioty które mogą stanowić wartość zabytkową). Jeżeli istnieje taka potrzeba przyjeżdżamy po odbiór by nie fatygować darczyńców.

Jeżeli chcą Państwo złożyć ofertę zakupu przedmiotów tego typu co wspomniane powyżej, to prosimy o wstępny kontakt mailowy koniecznie z podaniem numeru telefonu.

Nasz adres, telefon i kontakt mailowy, proszę udostępniać wszystkim zainteresowanym osobom.

No Comments

Post A Comment